Земельні новини

Дата: 12.02.2021 14:43

11 лютого 2021 року за інформацією, із  офіційного сайту Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру стало відомо, що Головне управління Держгеокадастру  у Житомирській області передало фізичним особам у власність земельні ділянки, які розташовані на території Новогуйвинської селищної ради, а саме поруч із селами Двірець та Троянів.

З метою швидкого реагування на ситуацію, яка виникла, апаратом Новогуйвинської селищної ради було направлено  лист  начальнику Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області  Жуковій В.Г., з проханням надати перелік цих земельних ділянок із зазначенням кадастрових номерів.

Окрім того, в  зверненні зазначено, що обов’язково має бути надана вичерпна інформація з вказаними підставами виділених  земельних ділянок, адже такі дії можуть бути кваліфіковані як порушення прав територіальної громади. А також інформацію щодо земель запасу, які не були передані  відповідно до законодавства та рішень Уряду у розпорядження Новогуйвинської селищної ради  та вказати терміни їх передачі.

Про перебіг подій будемо інформувати додатково.