Щодо харчування у закладах освіти

Дата: 12.02.2021 12:14

Шановні батьки!

До питання організації харчування учнів у навчальних закладах  на території  Новогуйвинської селищної ради   прикута увага  всіх жителів нашої новоутвореної громади та громадськості.

На сьогодні це питання є одним із найбільш важливих, і Новогуйвинська селищна рада вживає всіх необхідних заходів для  якнайшвидшого врегулювання ситуації. Ми усвідомлюємо всю відповідальність перед батьками та школярами, адже  від якісного харчування залежить здоров'я школярів.

Багатьом з вас відомо, що на шляху до налагодженої системи харчування дітей є перепона у вигляді тендерних процедур. Наразі зареєстрований план закупівлі на електронній платформі закупівель Prom.ua та розпочато тендерні закупівлі. Ми докладемо максимум зусиль,  щоб ці закупілі пройшли якомога швидше  і пільгове та безоплатне харчування дітей буде відновлено.

Озвучувати і визнавати проблему – це вже зробити перший крок до її вирішення.

Дякуємо і засобам масової інформації за небайдужість, за те, що «тримаєте руку на пульсі новин». Та дуже важливо витримати тонку грань між об'єктивним висвітленням та нагнітанням соціальної напруги.

З впевненістю заявляємо, що  школярі будуть забезпечені належним харчуванням!