Реєстрація актів цивільного стану на території Новогуйвинської територіальної громади - це просто!

Дата: 10.02.2021 14:18

Для забезпечення швидкого та якісного надання послуг у сфері державної реєстрації відповідно до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 28.01.2021 №25 «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян» на території громади відтепер здійснюється державна реєстрація актів цивільного стану.

Відповідно до законодавства України виконавчий орган селищної ради проводить державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті.

Для отримання зазначеної послуги та кваліфікованої правової допомоги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану Ви можете звернутися до Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області за адресою: вул.Дружби Народів, 5 смт.Новогуйвинське Житомирського району, Житомирської області.