№ 27. Про постановку на квартирний облік та соціальний квартирний облік особи з числа-дітей сиріт, Петерса С.Б.

Дата: 01.02.2021 17:26

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ № 27

від «28» січня 2021 року

Про постановку на квартирний облік

та соціальний квартирний облік особи

з числа-дітей сиріт, Петерса С.Б.

Заслухавши та обговоривши подану заяву особи з числа дітей-сиріт, Петерса Сергія Богдановича, 17.01.2003 р.н., з проханням поставити його на квартирний облік та соціальний квартирний облік у зв’язку із відсутністю житла, керуючись ст.16 п.4, ст.39 Житлового кодексу України, ст. 30 підпункту 2 пункту а част. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Поставити на квартирний облік та соціальний квартирний облік особу з числа дітей-сиріт, Петерса Сергія Богдановича, 17.01.2003р.н., як такого у якого відсутнє житло.

1. Надіслати листа до служби у справах дітей Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області про постановку  особи з числа дітей-сиріт Петерса С.Б, на квартирний облік та соціальний квартирний облік.

1. Внести запис в книгу обліку громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами Подорожну Т.Л.

Селищний голова                                                                              Сергій КРУТІЙ