№ 11. Про підтримку пропозиції Новогуйвинського селищного голови про ініціювання співробітництва   територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради

Дата: 29.01.2021 17:00

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ № 11

від  «28» січня 2021 р.

Про підтримку пропозиції Новогуйвинського

селищного голови про ініціювання співробітництва

територіальних громад у формі спільного

фінансування (утримання) комунальної установи

Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про співробітництво територіальних громад», враховуючи фактичну територію обслуговування  комунальною установою Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради дитячого населення на територіях Новогуйвинської, Березівської, Станишівської, Глибочицької, Тетерівської, Оліївської об’єднаних територілаьних громад, враховуючи інтереси та потреби територіальних громад, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Підтримати ініціативу Новогуйвинського селищного голови про ініціювання співробітництва  територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради Новогуйвинською, Березівською, Станишівською, Глибочицькою, Тетерівською та Оліївською об’єднаними територіальних громадами в особі Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області, Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області, Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області та Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

2. Надати Новогуйвинській селищній раді попередні висновки щодо доцільності співробітництва між  Новогуйвинською, Березівською, Станишівською, Глибочицькою, Тетерівською та Оліївською об’єднаними територіальних громадами через Новогуйвинську селищну раду Житомирського району Житомирської області, Березівську сільську раду Житомирського району Житомирської області, Станишівську сільську раду Житомирського району Житомирської області, Глибочицьку сільську раду Житомирського району Житомирської області, Тетерівську сільську раду Житомирського району Житомирської області та Оліївську сільську раду Житомирського району Житомирської області у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунальної форми власності, а саме: комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради, оскільки такі пропозиції про співробітництво відповідають інтересам та потребам територіальних громад.

3. Схвалити проект рішення «Про надання згоди на організації співробітництва  територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунальної форми власності, а саме: комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради».

4. Розмістити на офіційному сайті Новогуйвинської селищної ради інформацію щодо громадського обговорення проекту рішення Новогуйвинської селищної ради «Про надання згоди на організації співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунальної форми власності, а саме: комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради».

5. Доручити першому заступнику Новогуйвинського селищного голови Паньківу О.Б.:

6. Направити пропозиції щодо ініціювання співробітництва Новогуйвинської, Березівської, Станишівської, Глибочицької, Тетерівської та Оліївської територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунальної форми власності, а саме: комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради до Березівського, Станишівського, Глибочицького, Тетерівського та Оліївського сільських голів.

7. Після надання згоди Новогуйвинською селищною радою та сільськими радами, запрошеними до участі у співробітництві, на вказане вище співробітництво, у встановлені законодавством терміни забезпечити передбачені Законом України «Про співробітництво територіальних громад» заходи щодо підготовки та обговорення проекту договору про співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунальної форми власності, а саме: комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради.

8. Громадське обговорення проекту рішення селищної ради «Про надання згоди на організації співробітництва  територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунальної форми власності, а саме: комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради провести у формі електронних консультацій.

1. Уповноважити директора  комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради Нікуліну О.В. на проведення електронних консультацій, збір та узагальнення інформації з цих питань.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стаха В.М.

Селищний голова                                                                    Сергій  КРУТІЙ