Дата: 29.01.2021 16:52

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ № 9

від  «28» січня 2021 р.

Щодо співробітництва  територіальних громад у сфері

надання соціальних послуг у формі спільного фінансування

(утримання) комунальної установи Центр надання

соціальних послуг Глибочицької сільської ради

Житомирського району Житомирської області

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про співробітництво територіальних громад», на підставі пропозиції Глибочицького сільського голови  щодо ініціювання співробітництва Глибочицької територіальної громади в особі Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області та Новогуйвинської територіальної громади в особі Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області у сфері надання соціальних послуг у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва установи комунальної форми власності, а саме: комунальної установи Центр надання соціальних послуг Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, враховуючи інтереси та потреби територіальної громади, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати селищній раді попередні висновки щодо доцільності співробітництва між  Глибочицькою територіальною громадою через Глибочицьку сільську раду Житомирського району Житомирської області та Новогуйвинською територіальною громадою через Новогуйвинську селищну раду Житомирського району Житомирської області у сфері надання соціальних послуг у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва установи комунальної форми власності, а саме: комунальної установи Центр надання соціальних послуг Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, оскільки така пропозиція про співробітництво відповідає інтересам та потребам Новогуйвинської територіальної громади.

2. Новогуйвинському селищному голові Крутію С.Г. у встановлені законодавством терміни забезпечити передбачені Законом України «Про співробітництво територіальних громад» заходи щодо підготовки та обговорення проекту договору про співробітництво у сфері надання соціальних послуг у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи Центр надання соціальних послуг Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

3. Громадське обговорення рішення Новогуйвинської селищної ради від 14.01.2021р. № 37 «Про  надання згоди на організацію співробітництва  територіальних громад» та проекту договору про співробітництво у сфері надання соціальних послуг у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи Центр надання соціальних послуг Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області провести у формі електронних консультацій.

4. Розмістити на офіційному сайті Новогуйвинської селищної ради інформацію щодо громадського обговорення рішення Новогуйвинської селищної ради від 14.01.2021р. № 37 «Про  надання згоди на організацію співробітництва  територіальних громад» та проекту договору (після його підготовки) про співробітництво у сфері надання соціальних послуг у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи Центр надання соціальних послуг Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

5. Уповноважити начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Руцьку Л.А. на проведення електронних консультацій, збір та узагальнення інформації з цих питань.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стаха В.М.

Селищний голова                                                         Сергій  КРУТІЙ