Дата: 26.01.2021 17:38

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ № _____

від  «__» _________ 2021 р.

Щодо організації співробітництва  територіальних

громад у сфері охорони здоров’я  у формі спільного

фінансування (утримання) комунального некомерційного

підприємства «Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Новогуйвинської селищної ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про співробітництво територіальних громад», на підставі пропозицій Глибочицького, Березівського, Оліївського та Волицького сільських голів  в особі відповідно Глибочицької, Березівської, Оліївської та Волицької сільських рад Житомирського району Житомирської області щодо ініціювання співробітництва Глибочицької, Березівської, Оліївської, Волицької та Новогуйвинської територіальних громад у сфері охорони здоров’я у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунальної форми власності, а саме: комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради, враховуючи інтереси та потреби територіальної громади, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати Новогуйвинській селищній раді попередні висновки щодо доцільності співробітництва між  Глибочицькою територіальною громадою через Глибочицьку сільську раду Житомирського району Житомирської області, Березівською територіальною громадою через Березівську сільську раду Житомирського району Житомирської області, Оліївською територіальною громадою через Оліївську сільську раду Житомирського району Житомирської області, Волицькою територіальною громадою через Волицьку сільську раду Житомирського району Житомирської області та Новогуйвинською територіальною громадою через Новогуйвинську селищну раду Житомирського району Житомирської області у сфері охорони здоров’я у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунальної форми власності, а саме: комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради, оскільки такі пропозиції про співробітництво відповідають інтересам та потребам цих територіальних громад.
  2. Схвалити проект рішення «Про надання згоди на організації співробітництва  територіальних громад у сфері охорони здоров’я у формі спільного фінансування (утримання) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради».
  3. Розмістити на офіційному сайті Новогуйвинської селищної ради інформацію щодо громадського обговорення проекту рішення Новогуйвинської селищної ради «Про надання згоди на організації співробітництва територіальних громад у сфері охорони здоров’я у формі спільного фінансування (утримання) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради» та проекту договору (після його підготовки) про співробітництво у сфері охорони здоров’я у формі спільного фінансування (утримання) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради.
  4. Новогуйвинському селищному голові Крутію С.Г. після надання згоди селищною радою на вказане вище співробітництво у встановлені законодавством терміни забезпечити передбачені Законом України «Про співробітництво територіальних громад» заходи щодо підготовки та обговорення проекту договору про співробітництва  територіальних громад у сфері надання соціальних послуг у формі спільного фінансування (утримання) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради.
  5. Громадське обговорення проекту рішення селищної ради «Про надання згоди на організації співробітництва  територіальних громад у сфері охорони здоров’я у формі спільного фінансування (утримання) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради» провести у формі електронних консультацій.
  6. Уповноважити директора  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради Горбенка Г.В. на проведення електронних консультацій, збір та узагальнення інформації з цих питань.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стаха В.М.

Селищний голова                                                            Сергій  КРУТІЙ