Про погодження режиму роботи та надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі ФОП Сагай Т.А. та ФОП Дідух Л.П.

Дата: 25.01.2021 09:38

УКРАЇНА                      ПРОЕКТ

• ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
  • ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
      • ВИ К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ №___

від «__»________ 2021 року

Про погодження режиму роботи

та надання дозволу на розміщення

об’єкту виїзної торгівлі

ФОП Сагай Т.А. та ФОП Дідух Л.П.

Розглянувши заяви ФОП Сагай Тетяни Анатоліївни та ФОП Дідух Люмили Пилипівні від 08.12.2020 року щодо погодження режиму роботи та надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі у селах Пряжів і Сінгури, враховуючи Порядок провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування на ринку споживачів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 року № 833, керуючись ч.2 ст. 2, ст.18, пп.4 п. б ст.30, ст. 52, ч.6 ст.59, ч.1 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити ФОП Сагай Т.А. режим роботи, з урахуванням погодження влапсника, у магазині «Продукти», що розташований за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Пряжів, вул. Шевченка, 1а, а саме:

з 7.30 год. до 22.00 год.; обідня перерва з 13.00 год до 14.00 год.; без вихідних.

1. Погодити ФОП Дідух Л.П. режим роботи у магазині «Продукти», що розташований за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Пряжів, вул. Шевченка, 1а, а саме:

з 7.30 год. до 22.00 год. без перерви на обід та вихідних.

1. Надати ФОП Сагай Т.А., ФОП Дідух Л.П. дозвіл на розміщення об’єкту виїзної торгівлі у селах Пряжів та Сінгури (у разі необхідності за вказівкою Новогуйвинської селищної ради).

1. Заявниками здійснювати підприємницьку діяльність на території Новогуйвинської селищної ради у відповідності до вимог чинного законодавства.

1. Відповідальність за дотриманням громадського порядку, санітарних норм та правил пожежної безпеки під час роботи у магазині та здійсненні виїзної торгівлі покладається на ФОП Сагай Т.А.та ФОП Дідух Л.П.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови Паньківа О.Б.

Селищний голова                                                           Сергій КРУТІЙ