4-8 №41 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

Дата: 19.01.2021 15:18

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 41

(четверта сесія восьмого скликання)

від  «14» січня 2021р.

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у постійне користування

Керуючись статтями 26, 60 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, статтями 19, 22 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 13.01.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 1,00 га, у постійне користування комунальному некомерційному  підприємству «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (03.03), яка знаходиться у с. Троянів, вул. Шурупова, 8 на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

2.Комунальному некомерційному  підприємству «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» подати на розгляд і затвердження сесії Новогуйвинської селищної ради розроблений і погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та екології.

Селищний голова                                                                          Сергій КРУТІЙ