2-8 №4 "Про безоплатне прийняття прав засновника та майна"

Дата: 17.12.2020 15:57

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 4

(друга (позачергова) сесія восьмого скликання)

від  «17» грудня  2020 р.

Про безоплатне прийняття

прав засновника та майна

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.04.2020р. № 481-р «Про затвердження Перспективного плану формування територій громад Житомирської області», враховуючи рішення Житомирської районної ради 7 скликання 37 сесії від 24.11.2020 №1147 «Про передачу прав засновника Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області» та  №1148 «Про передачу майна  Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти зі спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського  району у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на безоплатній основі права засновника наступних закладів, установ, організацій та підприємств разом із закріпленими за ними майном (основними засобами, нематеріальними активами, фондами та матеріальними цінностями), правами та обов’язками:
    1. комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Житомирської районної ради (код за ЄДРПОУ 01991671);
    2. комунального закладу «Центральна районна бібліотека» Житомирської районної ради (код за ЄДРПОУ 39427582).
  2. Прийняти зі спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського  району у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на безоплатній основі наступні об’єкти нерухомого майна з приналежними до них допоміжними, господарськими, іншими будівлями і спорудами та іншим рухомим, нерухомим й індивідуально визначеним майном:
    1. цілісний майновий комплекс Комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Житомирської районної ради, за адресою: Житомирський район, Житомирська область, село Станишівка, вул. шосе Сквирське, буд.№3;
    2. будівлю прохідної, за адресою: Житомирський район, Житомирська область, село Станишівка, вул. шосе Сквирське, буд. № 3;
    3. будівлі лікувального корпусу, харчоблоку і пральні, лабораторії, господарську будівлю, сіносховище, вбиральню, за адресою: Житомирський район, Житомирська область, село Троянів, вул. шосе Шурупова, буд. № 8;
    4. приміщення Житомирської районної бібліотеки, за адресою: м.Житомир, вулиця Покровська, 131 (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності 9462269, дата державної реєстрації 05.01.2005 р.).
  3. Прийняти зі спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського  району у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на безоплатній основі  земельну ділянку, площею 4,444 га, кадастровий номер 1822082500:01:000:0194, цільове призначення: «для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги».
  4. Утворити комісії з приймання-передачі прав засновника та майна із  спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського  району у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (згідно з додатками).
  5. Змінити назву Комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Житомирської районної ради з «Комунальне некомерційне підприємство «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Житомирської районної ради» на «Комунальне некомерційне підприємство «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради».
  6. Змінити назву Комунального закладу «Центральна районна бібліотека» Житомирської районної ради з «Комунальний заклад «Центральна районна бібліотека» Житомирської районної ради» на «Комунальний заклад «Центральна  бібліотека» Новогуйвинської селищної ради».
  7. Затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради та  Статут комунального закладу «Центральна /бібліотека» Новогуйвинської селищної ради у зв’язку зі зміною власника, назви підприємства та закладу у новій редакції (згідно з додатками).
  8. Уповноважити заступника з питань діяльності виконавчих органів ради Паньківа Олега Богдановича на проведення відповідних змін у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо зміни засновника, права власності та змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради і Статуту комунального закладу «Центральна  бібліотека» Новогуйвинської селищної ради.

Селищний голова                                                                            Сергій КРУТІЙ