1-8 Рішення сесії №2 "Про внесення змін до Регламенту Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області"

Дата: 03.12.2020 15:50

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 2

(перша сесія восьмого скликання)

від  «02» грудня 2020 р.

Про внесення змін до Регламенту

Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району

Житомирської області

Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення проведення процедури таємного голосування з обрання секретаря селищної ради, дотримання вимог статті 283 Виборчого кодексу України щодо складення присяги депутата, селищна рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до Регламенту Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області:

1. Пункт 13 статті 11 «Голосування» Регламенту викласти у новій редакції:

«13. Для проведення таємного голосування лічильна комісія перед початком голосування:

13.1. затверджує форму та зміст списку депутатів для видачі бюлетенів з питання, щодо якого проводиться таємне голосування;

13.2. затверджує форму та зміст виборчого чи іншого за змістом бюлетеня з питання, щодо якого проводиться таємне голосування;

13.3. забезпечує процедуру таємного голосування.»

1. У пункті 14 статті 11 «Голосування» Регламенту перше речення «Бюлетень для таємного голосування виготовляється секретарем ради» замінити виразами наступного змісту: «Бюлетені для таємного голосування виготовляються лічильною комісією. Кожен бюлетень скріплюється особистими підписами членів лічильної комісії.»
  2. Пункті 20 статті 11 «Голосування» Регламенту викласти у новій редакції наступного змісту:

«20. Відкрите поіменне голосування здійснюється за допомогою автоматизованої електронної системи голосування «Рада  Голос» у режимі фіксації волевиявлення депутатів.

У разі неспрацьовування електронної системи голосування з технічних чи інших причин, відкрите поіменне голосування відбувається за такою процедурою: лічильна комісія надає список депутатів з трьома графами "за", "проти", "утримався" , кожен депутат ставить свій підпис у відповідній графі. Голова або член лічильної комісії робить в списку відповідну позначку і підбиває підсумки поіменного голосування. Результати поіменного голосування доводяться до загального відома, а також висвітлюються на офіційному Веб-сайті селищної ради.»

Селищний голова                                                           Сергій КРУТІЙ