Триває підготовка до 4 сесії Новогуйвинської селищної ради 8 скликання

Дата: 12.01.2021 11:44

11 січня 2021 року У Новогуйвинській селищній раді у ході підготовки до 4 сесії селищної ради 8 скликання відбулись засідання постійних комісій з питань планування, бюджету та фінансів; з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності; з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Члени постійних комісій вивчили та погодили проєкти рішень, внесених на розгляд сесії, а саме: Про умови оплати праці Новогуйвинського селищного голови, про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад, про безоплатне прийняття прав засновника та майна, про затвердження на посадах першого заступника та заступників Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, про затвердження старост, про план роботи Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на  2021 рік, про звільнення заступників Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, про утворення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу, про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.