Розпорядження від 28.12.2020 №61-ОС

Дата: 28.12.2020 15:58

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 грудня 2020 року                                                                               №61-ОС

Про скликання 4-ї сесії

Новогуйвинської селищної

ради восьмого скликання

Згідно ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Новогуйвинської селищної ради та у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, спричиненою корона вірусом (COVID-19), скликати  четверту сесію Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання, пленарне засідання якої провести 14 січня 2021 року о 10 годині 00 хвилин у залі засідань селищної ради в обмеженому режимі за адресою: вул.Дружби Народів, б.5, смт.Новогуйвинське, на сесію винести наступні питання:

1. Про умови оплати праці Новогуйвинського селищного голови.
  2. Про затвердження старост.
  3. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  4. Про звільнення заступників Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  5. Про утворення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області та затвердження його персонального складу.
  6. Про затвердження на посадах першого заступника та заступників Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  7. Про безоплатне прийняття прав засновника та майна.

Селищний голова                                                                      Сергій КРУТІЙ