Новогуйвинська селищна рада 21 голосом «За» затвердила бюджет Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2021 рік

Дата: 24.12.2020 15:43

24 грудня відбулося друге пленарне засідання третьої сесії Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання.

Йому передували виступи перед депутатським корпусом керівників КУ «Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської районної ради Світлани Лаговської та КУ «Житомирська районна станція юних натуралістів» Олени Варчук, які закликали депутатів прийняти у Новогуйвинську селищну раду права засновників цих підприємств, наявне у них майно і забезпечити їх фінансування з місцевого бюджету, оскільки уже з 1 січня 2021 року працівники зазначених установ залишаться без роботи, а їх вихованці – без відповідних освітньо-навчальних послуг.

Новогуйвинський селищний голова Сергій Крутій зауважив виступаючим, що внаслідок об’єктивних причин і не з вини Новогуйвинських депутатів це питання не може бути розглянутим раніше, ніж у перших числах січня наступного року та запевнив їх у тому, що його голос з цього питання буде «За».

Після чого депутати внаслідок конструктивної дискусії переконливою більшістю голосів схвалили порядок денний, затвердили Регламент роботи Новогуйвинської селищної ради, Програму соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади, бюджет на 2021 рік, внесли зміни до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату та її виконавчих органів і попередньо надали погодження про прийняття Новогуйвинською селищною радою прав засновника та майна КНП «Центр ПМСД» Житомирської районної ради.

Після цього Новогуйвинський селищний голова Сергій Крутій оголосив про закриття третьої сесії Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання.