У Новогуйвинській селищній раді відбулася відверта фахова розмова керівництва громади з директорами гімназій та шкіл ОТГ

Дата: 18.12.2020 18:31

16 грудня у приміщенні сесійної зали Новогуйвинської селищної ради відбулася нарада керівництва Новогуйвинської об'єднаної територіальної громади з директорами місцевих загальноосвітніх закладів.

Ініціатор заходу Новогуйвинський селищний голова Сергій Крутій поінформував присутніх про перебіг першої сесії Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання та її наслідки для життя мешканців громади.

Затим, наголосивши на надзвичайній важливості стану справ у галузі освіти, як у теперішньому так і особливо в майбутньому для жителів ОТГ, Сергій Крутій запросив присутніх педагогів у найближчий час надати пропозиції щодо першочергових питань, які потребують вирішення з метою забезпечення ефективного функціонування гімназій та ЗОШ громади, запропонувати кандидатури на посади керівника та фахівців майбутнього відділу освіти селищної ради, відповідально організувати функціонування очолюваних ними закладів у 2021 році, особливо, зважаючи на перехідний період становлення нової громади, у січні Нового року. Зокрема, щодо організації харчування учнів.

Присутні на зустрічі заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Олег Паньків та уповноважена особа з питань проведення публічних закупівель селищної ради Людмила Романюк зауважили, що у порівнянні з 1 вереснем поточного року з 1 січня наступного року зазнають змін посадові оклади оплати праці за єдиною тарифною сіткою і що інформація, яку селищна рада отримала від відділу освіти Житомирської райдержадміністрації з питання фінансування гімназій та шкіл, потребує уточнення, відтак закликали директорів негайно долучитися до цієї роботи, щоб на належному рівні забезпечити фінансування галузі освіти, якнайшвидше провести тендери, укласти відповідні угоди, у тому числі щодо харчування дітей.

Перші пропозиції від керівників-педагогів пролунали під час наради, а після її завершення - ще й у робочому кабінеті селищного голови. Наразі триває їх опрацювання фахівцями селищної

ради.