Шановні, дорогі земляки!

Дата: 01.12.2020 14:47

Шановні, дорогі земляки!

Ось і прийшла до закінчення моя каденція селищного голови.

На протязі багатьох років, працюючи на посаді секретаря ради та селищним головою, я завжди була разом з вашими негараздами і проблемами та по можливості старалась їх вирішувати. Але не завжди я могла сама все вирішити, тому прошу вибачення у тих, кому не змогла допомогти.

Хочу подякувати екс-депутатам області, району та селищної ради усіх трьох скликань, які мене підтримували та допомагали мені в роботі.

Дякую за допомогу і взаєморозуміння командирам військових частин, керівництву Житомирського бронетанкового заводу та приватним підприємцям. Велике спасибі керівникам та працівникам ЖЕКів, які разом зі мною підтримували санітарний стан селищ та безперебійно, не враховуючи аварійні ситуації, забезпечували населення всіма комунальними послугами.

Дякую за підтримку та розуміння керівникам та колективам освітніх та медичних закладів.

Велике спасибі нашим працівникам бібліотек і культури, які разом з апаратом селищної ради вшановували та святкували на території селищної ради всі державні свята. Адже при моїй каденції селищного голови вперше започаткували святкування Днів наших селищ, які весело святкувались.

Великий уклін і подяка моєму колективу — апарату селищної ради — за віддану і наполегливу працю.

Я доклала максимум зусиль і до створення Новогуйвинської ОТГ, коли майже було втрачено надію на її створення з центром у смт. Новогуйвинське. І я бажаю здоров’я та взаєморозуміння новому селищному голові Крутію Сергію Григоровичу та новообраному депутатському корпусу.

Дорогі мої земляки, дякую всім за підтримку та бажаю всім міцного здоров’я і миру у кожній сім’ї. Нехай всіх береже Господь Бог!

З повагою                                                       З. Г. Гончаренко