Новогуйвинська селищна ТВК інформує Про реєстрацію депутатів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 27.11.2020 12:23

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт. Новогуйвинське

«14» листопада 2020 року                                                                   39

Про реєстрацію депутатів Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району Житомирської області

До Новогуйвинської селищної територіальної виборчої комісії Житомирського району Житомирської області, у відповідності ч.1 ст. 283 Виборчого кодексу України, особами, обраними за результатами перших місцевих виборів депутатами Новогуйвинської селищної ради, у відповідні строки були подані заяви та супроводжуючі документи для реєстрації їх депутатами.

Розглянувши зміст зазначених заяв, доданих до них документів та осіб, членами ТВК встановлено, що порушень щодо порядку подання заяв, умов реєстрації чи підстав для відмов в реєстрації, передбачених ВКУ та постановою ЦВК від 28.10.2020 №433, не встановлено.

Враховуючи вище вказане та керуючись  ч. 3 ст. 283 ВКУ, постановляє:

1. Зареєструвати, відповідно поданих заяв, депутатами Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області:
  1. Захарчука Олексія Миколайовича;
  2. Чепюка Сергія Миколаййовича;
  3. Мельник Лілію Йосипівну;
  4. Приведьона Віталія Миколайовича;
  5. Глінчевського Віталія Олександровича;
  6. Левицького Ігоря Миколайовича;
  7. Головакова Дениса Володимировича;
  8. Яновича Сергія Аркадійовича;
  9. Мудренок Надію Михайлівну;
  10. Мельник Олександра Петровича;
  11. Плюща Павла Ігоровича;
  12. Когута Олексія Валерійовича;
  13. Ловинюка Олександра Геннадійовича.
  14. Рішення про реєстрацію депутатів Новогуйвинської селищної ради  оприлюднити на стенді офіційних матеріалів  комісії.
  15. Копію рішення надіслати до Центральної виборчої комісії відповідно до Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процессу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

Голова ТВК                                                  ____________     Л.М. Мальцева

Секретар ТВК                                              ____________     Г.П.Любаківська