Новогуйвинська селищна ТВК інформує про Про обраного депутатом Новогуйвинської селищної ради наступного за чергові

Дата: 27.11.2020 11:50

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт.Новогуйвинське

«26»листопада 2020 року                                                                       №42

Про обраного депутатом Новогуйвинської селищної ради наступного за чергові

Розглянувши заяву обраного кандидата у депутати Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області Парфентієвої Тетяни Миколаївни, обраної за єдиним багатомандатним виборчим списком політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» щодо відмови від депутатського мандата на підставі ч.5 ст 283 Виборчого Кодексу України,  виборча комісія приймає рішення про визнання її такою, яка не набула депутатського мандата, та визнає обраним депутатом селищної ради наступного за черговістю кандидата у депутати у єдиному багатомандатному виборчому списку від відповідної партії Дорожинського Олександра Андрійовича.

Враховуючи вище вказане постановляє:

1.Визнати обраним депутатом Новогуйвинської селищної ради наступного за черговістю кандидата у депутати Дорожинського Олександра Андрійовича, 1984 року народження, освіта вища, член політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», місце проживання-смт.Новогуйвинське.

2.Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному вебсайті Новогуйвинської селищної ради.

3.Копію рішення надіслати до Центральної виборчої комісії.

Головуюча на засіданні                             ___________ О.В.МАКШАЄВА

Секретар ТВК                                            ____________ Г.П. ЛЮБАКІВСЬКВА