Управління праці та соціального захисту населення повідомляє : "ТРИМАЄМО ЗВ’ЯЗОК ІЗ ОТРИМУВАЧАМИ ПОСЛУГ ДИСТАНЦІЙНО"

Дата: 27.11.2020 11:07
Кількість переглядів: 1959

ТРИМАЄМО ЗВ’ЯЗОК ІЗ ОТРИМУВАЧАМИ ПОСЛУГ ДИСТАНЦІЙНО

На період віднесення території Житомирського району до «червоної зони» управління праці та соціального захисту населення працює в обмеженому режимі.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ НЕ ПРОВОДИТЬСЯ.

У разі виникнення необхідності повідомити про обставини, що можуть вплинути на право отримувати той чи інший вид виплати, допомоги, субсидії тощо просимо контактувати зі спеціалістами виключно в телефонному режимі, за допомогою засобів електронного зв’язку та пошти, а також користуватися скринькою, що розташована біля входу до приміщення управління праці та  соціального захисту населення.

Контактні телефони управління праці та соціального захисту населення.

Консультації можна отримати:

– за номером телефону (0412) 47-50-34

з питань житлової субсидії та оформлення соціальних допомог

(0412)47-50-54

з питань нарахування пільг

(0412)47-50-46

– направивши електронне звернення на електронну пошту управлінняupszn@zhtrda.zht.gov.ua

– направивши письмове звернення на адресу управління: 10012, м. Житомир,  вул. Бориса Тена, 16.

З метою недопущення поширення COVID-19 та збереження Вашого здоров’я дуже важливо дотримуватися дистанції щонайменше 1,5-2 метри від інших людей та правил особистої гігієни. Бережіть себе!