Новогуйвинська селищна ТВК інформує про встановлення результатів виборів Новогуйвинської селищної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі

Дата: 09.11.2020 12:27

Згідно Постанови Новогуйвинської селищної ТВК від 06.11.2020р. "Про встановлення результатів виборів Новогуйвинської селищної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі", було прийнято за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, згідно відповідної кількості мандатів, депутатами Новогуйвнської селищної ради Житомирського району Житомирської області обрано 26 осіб за територіальними та єдиними виборчими списками, затвердженими місцевими організаціями політичних партій, відповідно списку.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт. Новогуйвинське
  17.00 год

«06» листопада 2020 року                                                                                   № 37

Відповідно до статей 256 - 260 Виборчого кодексу України, на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців та протоколу  територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Новогуйвинської селищної ради в єдиному багатомандатному виборчому                   окрузі, Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області постановляє:

1. За результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, згідно відповідної кількості мандатів, депутатами Новогуйвинської селищної ради обрано 26 осіб за територіальними та єдиними виборчими списками, затвердженими місцевими організаціями політичних партій, відповідно списку, (додаток додається).

2. Постанову оприлюднити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також на веб-сайті Новогуйвинської селищної ради відповідно до  частини четвертої статті 23частини сьомої статті 201 Виборчого кодексу України.

Голова селищної ТВК                                                       Л.М. Мальцева

Секретар селищної ТВК                                                    Г.П. Любаківська

СПИСОК ОСІБ, ОБРАНИХ ДЕПУТАТАМИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИБОРІВ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ:

Загальний протокол