Новогуйвинська селищна ТВК інформує про встановлення результатів голосування з виборів Новогуйвинського селищного голови в єдиному багатомандатному виборчому окрузі
Відповідно до Постанови Новогуйвинської селищної ТВК від 06.11.2020р. №38 за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, було визнано Крутія Сергія Григоровича обраним Новогуйвинським селищним головою, який за результатами голосування виборців отримав найбільшу порівняно з іншими кандидатами на посаду кількість голосів виборців.
МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія
Житомирського району Житомирської області
П О С Т А Н О В А
смт. Новогуйвинське
17.00 год
«06» листопада 2020 року № 38
Про встановлення результатів голосування з виборів Новогуйвинського селищного голови в єдиному багатомандатному виборчому окрузі
Відповідно до статті 278 Виборчого кодексу України, на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців та протоколу територіальної виборчої комісії про результати виборів Новогуйвинського селищного голови в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області постановляє:
1. За результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, визнати Крутія Сергія Григоровича обраним Новогуйвинським селищним головою, який за результатами голосування виборців отримав найбільшу порівняно з іншими кандидатами на посаду кількість голосів виборців.
2. Постанову оприлюднити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також на веб-сайті Новогуйвинської селищної ради відповідно до частини четвертої статті 23, частини сьомої статті 201 Виборчого кодексу України.
Голова селищної ТВК Л.М. Мальцева
Секретар селищної ТВК Г.П. Любаківська
З протоколом можна ознайомитися за посиланням: