Вітання селищного голови із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 11:37

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який є даниною вашому вагомому внеску у відродження української національної культури, розвитку народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Наш край здавна був багатий на таланти, які прославляли не тільки Житомирщину, а й Україну. Нам є ким пишатися. Це непересічні особистості, які не дають згаснути в душах людей вогню духовності та любові до прекрасного. Вони згуртовують навколо себе талановитих від Бога людей, дарують хвилини радості та душевного задоволення.

Бібліотекарям, танцюристам і гумористам, співакам і неперевершеним музикантам, керівникам та педагогам музичної школи, керівникам творчих колективів, усім, хто щоденною клопіткою працею зберігає та збагачує українську національну культуру, бажаю творчого неспокою, незгасного ентузіазму, віри в себе і свою благородну місію. Нехай культура зміцнює і гуртує українське суспільство та нашу селищну громаду!

З повагою –

селищщний голова З.Г. Гончаренко