ПРОТОКОЛ №22 Чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новогуйвинської селищної ради ( в онлайн режимі)

Дата: 06.11.2020 16:42

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 12441 Житомирська область, Житомирський район, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5, тел.48-59-46

ПРОТОКОЛ №22

15.00 год. 06.11.2020 року

Присутні:  Гончаренко З.Г. голова комісії, Руцька Л.А. перший заступник голови комісії, Паньків О.Б. заступник голови комісії, Каменська І.І. секретар комісії, Латишев Р.А., Фофанов  В.М., Макаревич А.В., Лупіних І.А., Коновалова Н.В., Прибиш О.В.

ДОПОВІДАЧ:

Гончаренко З.Г.  селищний голова Новогуйвинської селищної ради;

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан епідеміологічної ситуації на території Новогуйвинської селищної ради

1. СЛУХАЛИ: Про стан епідеміологічної ситуації на території Новогуйвинської селищної ради

Виступили: Гончаренко З.Г., яка повідомила що до Новогуйвинської селищної ради звернулась велика кількість підприємців, які просять надати їм дозвіл на здійснення  підприємницької діяльності так як вони із веденням «червоної зони» на території селищної ради повинні припинити свою діяльність

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити до 31.12.2020 року перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті та в місцях великого скупчення населення без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, що закриває ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

2.Звернутись до голови Житомирської ОДА з проханням надати роз’яснення фізичним особам підприємцям, щодо сплати оподаткування під час їх вимушеного простою на час карантину «червоної зони».

3. Активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу, у тому числі у закладах освіти, торгівлі та поширення соціальної реклами стосовно профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2".

Голова комісії                                                       З.Г. Гончаренко

Секретар комісії                                                 І.І. Каменська