Привітання від голови райдержадміністрації Юрія ОХАНСЬКОГО з Днем селища Озерне!

Дата: 13.10.2020 16:08

Шановна Зоє Григорівно,

дорогі жителі смт Озерне!

Від імені районної державної адміністрації та від себе особисто щиро вітаю усіх вас з Днем селища Озерне!

Сьогодні у вашому житті, без перебільшення, особливий день. Бо День селища – це свято єднання. Саме в такі моменти ми пробуджуємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.

Ваше селище завжди славилося щирими та працьовитими людьми. Адже саме вашими спільними зусиллями створюється його неповторний образ. Вже зроблено багато добрих та корисних справ, великі починання чекають на усіх нас попереду.

Усі ми маємо жити і працювати на благо рідного краю. І я впевнений, що у найближчому майбутньому буде зроблено ще багато добрих справ. Тож спільними зусиллями будемо продовжувати гарні починання на місцях, у кожній громаді!

Варто пам’ятати, що саме з села, селища починається країна. Тому, найбільше зусиль має йти на його розбудову і  забезпечення гідних умов проживання для наших людей.

Тож нехай і надалі Озерне процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем селища. Бажаю, усім вам добра, здоров'я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

Зичу всім жителям Божого благословення, здоров'я, щастя та благополуччя!

Зі святом!

Голова райдержадміністрації