Новогуйвинська селищна ТВК інформує Про затвердження тексту виборчих бюлетенів для голосування

Дата: 08.10.2020 10:10

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

18.50 год

«07» жовтня 2020 року                                                                                                                    31

Відповідно до статей 240, 241 Виборчого кодексу України, постанови Центральної виборчої комісії від 24 вересня 2020 року № 295 «Про затвердження форми та кольору виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів», постанови Центральної виборчої комісії від 02 жовтня 2020 року № 330 «Про Порядок виготовлення виборчих бюлетенів з місцевих виборів та їх передачі відповідним територіальним та дільничним виборчим комісіям» та керуючись частиною другою статті 206 Виборчого кодексу України, Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області постановляє:

1. Затвердити текст виборчих бюлетенів для голосування у відповідних територіальних виборчих округах єдиного багатомандатного виборчого округу з виборів депутатів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області 25 жовтня 2020 року згідно з додатками №1-4.

2. Затвердити текст виборчого бюлетеня для голосування у єдиному одномандатному виборчому окрузі з виборів селищного голови Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області 25 жовтня         2020 року згідно з додатком №5.

3. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів Новогуйвинської селищної територіальної виборчої комісії та на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

Голова селищної ТВК                                                         Л.М. Мальцева

Секретар селищної ТВК                                                      Г.П. Любаківська