МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ Про реєстрацію кандидата на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 25.09.2020 11:20

ПОСТАНОВА

22 вересня 2020 року                           смт.Новогуйвинське                                                       №6

району Житомирської області

21 вересня 2020 року до Новогуйвинської селищної територіальної виборчої комісії самовисуванець Хоменко Руслан Миколайович подав заяву та інші, визначені п.4-7 статті 224 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатом на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши вищезгадані документи, Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищевказане, керуючись ст. 229, ст. 221, ст. 224 Виборчого кодексу України, Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати Хоменко Руслана Миколайовича, 1979 року народження кандидатом на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

2. Надіслати копію цього рішення не пізніше 25 вересня 2020 року Хоменко Руслану Миколайовичу.

3. Видати не пізніше 25 вересня 2020 року Хоменко Руслану Миколайовичу посвідчення кандидата на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради.

4. Рішення про реєстрацію кандидата на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії не пізніше 25 вересня 2020 року.

5. Передати відомості про реєстрацію кандидата на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Хоменко Руслана Миколайовича до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 8 статті 227 Виборчого кодексу України.

ПОСТАНОВА

22 вересня 2020 року                           смт.Новогуйвинське                                                       №5

району Житомирської області

18 вересня 2020 року до Новогуйвинської селищної територіальної виборчої комісії самовисуванець Остапчук Петро Іванович подав заяву та інші, визначені п.4-7 статті 224 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатом на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Враховуючи вищевказане, керуючись ст.229, ст.221, ст.224 Виборчого кодексу України, Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати Остапчука Петра Івановича, 1969 року народження кандидатом на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

2. Надіслати копію цього рішення не пізніше 25 вересня 2020 року Остапчуку Петру Івановичу.

3. Видати не пізніше 25 вересня 2020 року Остапчуку Петро Івановичу посвідчення кандидата на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради.

5. Передати відомості про реєстрацію кандидата на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Остапчука Петра Івановича до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 8 статті 227 Виборчого кодексу України.

ПОСТАНОВА

22 вересня 2020 року                           смт.Новогуйвинське                                                       №7

району Житомирської області

21 вересня 2020 року до Новогуйвинської селищної територіальної виборчої комісії самовисуванець Єщенко Іван Олексійович подав заяву та інші, визначені п.4-7 статті 224 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатом на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

1. Зареєструвати Єщенко Івана Олексійовича, 1953 року народження кандидатом на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

2. Надіслати копію цього рішення не пізніше 25 вересня 2020 року Єщенко Івану Олексійовичу.

3. Видати не пізніше 25 вересня 2020 року Єщенко Івану Олексійовичу посвідчення кандидата на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради.

5. Передати відомості про реєстрацію кандидата на посаду селищного голови Новогуйвинської селищної ради Єщенко Івана Олексійовича до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 8 статті 227 Виборчого кодексу України.