Постанова Новогуйвинської селищної ТВК №3 від 05.09.2020 року "Про утворення і перелік багатомандатних виборчих округів на виборах депутатів Новогуйвинської ОТГ 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів"

Дата: 07.09.2020 10:56

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт.Новогуйвинське

11 год 10 хв

"05" вересня 2020 року                                                                                 № 3

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої-третьої статті 197, статті 199, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, розділу 4 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року №204, пункту 1.1, 3.3-3,5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №200, беручи до уваги відомості, подані Відділом ведення Державного реєстру виборців Житомирської районної ради, станом 27 серпня 2020 року, Новогуйвинська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області постановляє:

1. Встановити, виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Житомирської районної державної адміністрації, що загальний склад (кількість депутатів) Новогуйвинської об`єднаної територіальної громади становить 26 депутатів.

2. Визначити орієнтовну кількість багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Новогуйвинської об`єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 3 (три) багатомандатних виборчих округи.

3. Виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Житомирської районної державної адміністрації про те, що кількість виборців, які мають право голосу на виборах Новогуйвинської об`єднаної територіальної громади, становить 16762 (шістнадцять тисяч сімсот шістдесят два) виборця, визначити, що орієнтовна середня кількість виборців, що припадає на кожний мандат Новогуйвинської об`єднаної територіальної громади, становить 644 виборця.

4. Визначити кількість багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Новогуйвинської об`єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 4 (чотири) багатомандатних виборчих округи.

5. Утворити багатомандатні виборчі округи з виборів депутатів Новогуйвинської об`єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, визначити їх межі та присвоїти їм порядкові номери згідно з додатком.

6. Встановити таку кількість мандатів, що розподіляються на кожному багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Новогуйвинської об`єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року:

- БВО №1 – 7 мандатів,

- БВО №2 – 7 мандатів,

- БВО №3 – 7 мандатів,

- БВО №4 – 5 мандатів.

7.  Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Новогуйвинської селищної ради відповідно до частини четвертої статті 23, частини восьмої статті 199 Виборчого кодексу України.

8. Копію цієї постанови на паперовому носії надіслати Центральній виборчій комісії відповідно до п.1.1 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №200.

9. Поінформувати Центральну виборчу комісію про номери багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Новогуйвинської об`єднаної територіальної громади, опис їх меж, орієнтовну кількість виборців, кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі, за формою № 11 згідно з Додатком 11 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

10. Надіслати Відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Новогуйвинської об`єднаної територіальної громади за формою № 11 згідно з Додатком 11 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200 Відділу ведення Державного реєстру виборців Житомирської районної ради для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Новогуйвинської селищної

територіальної виборчої комісії                       Л.М. Мальцева

М.П.

Секретар комісії                                                          Н.А. Хитрич