До уваги жителів Новогуйвинської селищної ради!

Дата: 06.10.2020 16:36

До уваги жителів Новогуйвинської селищної ради!

Від імені виконавчого комітету та апарату Новогуйвинської селищної ради виражаємо глибокі співчуття рідним та близьким з приводу трагічної загибелі нашого земляка, жителя смт. Озерне, курсанта Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба – Студінського Дмитра Віталійовича, 1998 р.н.

Повідомляємо, що 07.10.2020р. на території Новогуйвинської ради оголошено Днем жалоби. Церемонія поховання з дотриманням усіх протиепідемічних заходів розпочнеться біля храму в с. Скоморохи 07.10.2020р. об 11 годині.

Вічна пам'ять та Царство Небесне загиблому Дмитру.