ПРОТОКОЛ №16 Чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новогуйвинської селищної ради

Дата: 16.09.2020 17:50

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 12441 Житомирська область, Житомирський район, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5, тел.48-59-46

ПРОТОКОЛ16

11.00 год. 16.09. 2020 року                                                 зала засідань Новогуйвинської с/р

Присутні: Гончаренко З.Г. голова комісії, Руцька Л.А. перший заступник голови комісії, Паньків О.Б. заступник голови комісії, Каменська І.І. секретар комісії, Латишев Р.А., Фофанов В.М., Макаревич А.В., Коновалова Н.В.

ДОПОВІДАЧІ:

Гончаренко З.Г. селищний голова;

Новогуйвинської селищної ради;

Латишев Р.А. начальник Новогуйвинського ВЖРЕКП;

Фофанов В.М. начальник КП «Озерне»;

Коновалова Н.В. голова штабу ЖБТЗ;

Макаревич А.В. ФОП, депутат селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про забезпечення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території Житомирського району.

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641»Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.09.2020 р. №30, протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.09.2020р. №31, протоколу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.09.2020р. №28, на території Новогуйвинської селищної ради продовжується виконання заходів з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

СЛУХАЛИ: 1. Про забезпечення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території Новогуйвинської селищної ради.

ВИРІШИЛИ:

1. Селищному голові забезпечити:

1) впровадження обмежувальних заходів відповідно «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановленого рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.09.2020 №30 на території Новогуйвинської селищної ради;

2) контроль за виконанням протиепідемічних заходів визначених для «помаранчевого» рівня епідемічної безпеки, а саме:

роботою після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на виніс;

проведенням масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) (не більше ніж 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід;

відвідуванням закладів освіти здобувачами освіти (відвідування групами кількістю не більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти);

проведенням закладами охорони здоров'я планових заходів з госпіталізації, крім:

• надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

• надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

• надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

• проведення інших невідкладної і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров'я людей;

• діяльністю спортивних залів, фітнес-центрів (приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення);

• прийманням відвідувачів закладами торговельного і побутового обслуговування населення (перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;

• діяльністю з надання послуг громадського харчування (наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу).

Термін з 16.09.2020

2. Забезпечити роз’яснювальну роботу та інформування населення, у тому числі через сайт Новогуйвинської селищної ради, щодо встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Новогуйвинської селищної ради, а також необхідності продовження виконання вимог із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Термін – на період дії карантину.

Голова комісії                                           З.Г. Гончаренко

Секретар комісії                                       І.І. Каменська