З днем танкіста

Дата: 11.09.2020 15:58

Шановний Олексію Петровичу

та весь колектив

ДП «Житомирський Бронетанковий Завод»!

Дорогі ветерани підприємства!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем танкістів!

Це свято є днем подяки українського народу всім, хто у складі підрозділів танкових військ, екіпажів броньованих машин у різні часи карбував героїчну славу та звитягу воїнів-танкістів. Це свято тих, хто самовіддано працює в галузі, яка в нелегкі часи сьогодення є стратегічно важливою для обороноздатності нашої держави.

Танкіст — це не тільки професія, — це героїчне покликання справжніх чоловіків із залізним характером. На ДП «Житомирський Бронетанковий Завод» - містобудівному підприємстві смт. Новогуйвинське - працюють цілі династії славетних танкістів. Високий професіоналізм, невтомна та самовіддана праця на благо рідного селища, сумлінне виконання службових обов’язків та завдань Вашого трудового колективу та Вас особисто заслуговують на найщирішу повагу та шану!

Дорогі друзі, бажаю вам титанічної сили, непохитної стійкості та міцного, як броня, здоров’я. Миру вам та вашим сім’ям!

Нехай і надалі високий професіоналізм танкістів і танкобудівників залишається запорукою зміцнення національної безпеки України!

Успіхів вам і наснаги, тепла вашим оселям, любові рідних, підтримки друзів, витримки у напружених буднях, добра та щасливої долі.

Нехай Господь буде завжди з вами і з вашими близькими!

З повагою,

Селищний голова З.Г. Гончаренко