Проведення засідання виконавчого комітету

Дата: 14.08.2020 10:30

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  14 серпня 2020 року                                                     №  42-ОС

Про проведення   засідання виконавчого комітету

Згідно ст.53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” скликати  засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради № 6 на 26 серпня 2020 року о 15.00 в залі засідань селищної ради, з порядком денним:

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про встановлення планових тарифів на послуги з постачання теплової енергії для споживачів смт. Новогуйвинське.

2. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №18 від 24.01.2019 року «Про встановлення тарифів на послуги з теплопостачання для споживачів І-ї, ІІ-ї, ІІІ-ї груп смт. Озерне»

3. Про затвердження лімітів водоспоживання та водовідведення абонентами КП «Озерне».

4. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «Озерне».

5. Про хід підготовки комунальних підприємств селищної ради до опалювального сезону.

6. Про розгляд електронної петиції «Про відновлення роботи Дошкільного навчального закладу «Дзвіночок».

7. Про визначення місць для обладнання стендів та наметів з метою розміщення матеріалів передвиборчої агітації на території Новогуйвинської селищної рад        и

8. Про виконання комплексної Програми профілактики злочинності по Новогуйвинській селищній раді на 2016-2020 роки.

9. Про затвердження нового складу громадських постійно - діючих комісій при виконкомі Новогуйвинської селищної ради.

10. Про підготовку об’єктів та будівель до експлуатації в умовах пожежної

небезпеки.

11. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №54 від 18.06.2020 року «Про надання громадянам жилої площі у гуртожитках по вул. Авіаційній 55-а та Авіаційна, 71 у смт. Озерне».

12. Про надання громадянам жилої площі у гуртожитку по вул. Авіаційній 55-а у смт. Озерне.

13. Про зняття з квартирного обліку.

14. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна.

15. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна в смт. Гуйва.

16. Про переведення дачного (садового) будинку в житловий будинок.

17. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна.

18. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

19. Про зняття з обліку сім'ї яка опинилися в складних життєвих обставинах .

Селищний голова                                           З.Г.Гончаренко