Привітання з Днем селища Новогуйвинське!

Дата: 10.07.2020 10:39

Дорогі земляки!

День селища Новогуйвинське та велике християнське свято Первоверховних Апостолів Петра і Павла є особливими подіями у нашій Новогуйвинській громаді. Усі ми звикли цього дня до великого святкового концерту із виступом аматорів громади, до ярмарку з подарунками,  дитячих розваг, до масових гулянь та яскравого фаєр-шоу.

На жаль, цього року у зв’язку з адаптивним карантином та нестабільною ситуацією, що склалася в селищах, через спалах захворювання на COVID-19, ми не можемо разом з вами відсвяткувати День селища так весело, як святкували в попередні два роки.

Проте, незважаючи на труднощі, які спіткали нас, я щиро бажаю, щоб всі ви відчули єдність та гордість за те, що ми з вами живемо у такому мальовничому куточку України, як наше рідне селище Новогуйвинське, святими покровителями якого є Первоверховні Апостоли Петро і Павло.

Міцного вам здоров'я, злагоди та добробуту, любові та благополуччя кожному, миру нашій неньці-Україні.

Нехай біда обходить стороною кожного із вас, а наше селище зростає, наповнюється молоддю та діточками, які пишатимуться тим, що вони народилися та живуть у Новогуйвинському, працюватимуть на благо його подальшої розбудови та процвітання.

Нехай Святі Апостоли Петро і Павло допомагають всім, а Господь Бог береже кожного! У цей непростий час дбайте про тих, хто поряд. Віри вам, Надії та Любові!

Зі святом всіх, шановні Новогуйвинці!

З повагою,

Селищний голова Зоя Гончаренко