Шановні учні, випускники, вчителі та батьки!

Дата: 29.05.2020 15:38

Сьогодні у нас чудове свято – свято останнього дзвоника.

Свято це радісне й водночас сумне, так як проходить дистанційно в умовах карантину. Радісне, тому що закінчився навчальний рік, попереду – чудові літні канікули. Сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших найстарших учнів – одинадцятикласників.

З цього дня для вас, шановні випускники, відкривається дорога в доросле і самостійне життя. То нехай воно буде  добрим, вдалим, таким, про яке ви мріяли.

Не дивлячись на незручності із-за карантину, бажаю вам успішно скласти випускні іспити, не помилитися у виборі професії, стати гідними громадянами незалежної України!

По-особливо урочистий цей день і для батьків, дідусів і бабусь. Вони пройшли роки шкільного життя разом з вами, а особливо в умовах дистанційного навчання. Раділи вашим успіхам, переймались невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Шановні учні! Розпочинається пора літніх канікул. Впевнена, що ви проведете їх весело, різноманітно і з користю для свого здоров’я. Повертайсь у вересні засмаглими, оздоровленими і готовими до нових подорожей у надзвичайно цікаву країну знань!

Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у вашому домі. Хай Бог береже вас та ваші родини.

Селищний голова

Новогуйвинської селищної ради                                            З.Г. Гончаренко