Новогуйвинське ВЖРЕКП  інформує

Дата: 22.05.2020 21:16

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИТИ ТАРИФ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Новогуйвинське ВЖРЕКП  інформує про намір змінити тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

централізоване водопостачання:

• населення – 19,67 грн.(з ПДВ) за 1 м.куб.;
  • бюджетні та інші організації - 19,91 грн.(з ПДВ) за 1 м.куб.;

централізоване водовідведення:

• населення – 18,95 грн.(з ПДВ) за 1 м.куб.;
  • бюджетні та інші організації 18,78 грн.(з ПДВ) за 1 м.куб.;

Структура тарифу

Обґрунтування необхідності зміни тарифу

Зміна тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  для потреб cпоживачів смт. Новогуйвинське затвердженого рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №48 від 18.04.2019 року (з урахуванням змін згідно рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №45 від 30.04.2020 р.), зумовлена підвищенням прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.07.2020р.

Фактичний рівень відшкодування економічно обґрунтованих витрат підприємства діючими тарифами за І квартал 2020р. склав 97%.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня та відповідності діючому законодавству.

Зауваження і пропозиції приймаються з 22 травня по 04 червня 2020 року за адресою: вул. Миру, 15, смт. Новогуйвинське (в зв`язку з карантином, на воротах Новогуйвинського ВЖРЕКП прикріплена поштова скринька, в яку можна надавати в письмовій формі всі зауваження та пропозиції, щодо тарифу),  ел. адреси: novoguivinsk-rada@ukr.net і 466319@ukr.net (із зазначенням в темі листа “зауваження і пропозиції до тарифів”).