Шановні земляки, дорогі наші ветерани!

Дата: 07.05.2020 17:29

Шановні земляки, дорогі наші ветерани!

У ці дні, коли весь світ переживає страшну епідемію коронавірусу,  на превеликий жаль, ми не можемо Вас привітати з такою знаменною датою так, як нам хотілось та ми планували, але дозвольте мені від імені депутатського корпусу Новогуйвинської селищної ради та виконавчого комітету привітати Вас на відстані з 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вічна пам'ять загиблим та низький уклін Вам, шановні ветерани! Ми всі вдячні Вам за наше життя у вільній незалежній Україні, ми у вічному боргу за Вашу обірвану юність. І у теперішній час, коли ми відчуваємо залпи зброї на Сході нашої Держави, ми як ніколи разом з Вами переживаємо та молимо Бога за мир і спокій на нашій українській землі.

Дорогі ветерани! Бажаю Вам міцного здоров'я, бадьорого духу, любові та поваги від рідних і близьких.

Шановні земляки! Бажаю, щоб у ваших родинах та в нашій Державі завжди був мир та злагода. Нехай Господь Бог боронить нашу неньку Україну та оберігає усіх Вас від усяких бід та негараздів.

Зі святом Вас усіх!    З Днем Перемоги!

З повагою, Новогуйвинський селищний голова

Зоя Григорівна Гончаренко