УВАГА!!!

Дата: 19.03.2020 10:07

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 18 березня 2020 р.                                                         № 20-ОС

Про запобігання

поширенню інфекційних захворювань

спричинених коронавірусом COVID-19

на території Новогуйвинської селищної ради

У зв’язку із необхідністю вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території Новогуйвинської селищної ради інфекційних захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, враховуючи Указ Президента України №87/20 від 13.03.2020 року, Постанову Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року, ст.5 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст.30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

НАКАЗУЮ :

1. Заборонити до 03.04.2020 року на території Новогуйвинської селищної ради проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних за участю прихожан, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
  2. Заборонити до 03.04.2020 року на території Новогуйвинської селищної ради роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, кав’ярень тощо), закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, басейнів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, обмеження скупчення відвідувачів у приміщеннях із розрахунку не більше однієї особи на 10 кв.м та недопущення торгівлі продуктами харчування без упаковки з відкритих прилавків.
  3. Заборонити до 03.04.2020 року на території Новогуйвинської селищної ради роботу ринку у (т.ч.) торгових рядів у смт. Новогуйвинське та смт. Озерне.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покладаю на заступників селищного голови Руцьку Л.А. та Паньківа О.Б.

Селищний голова                                                   З. Г. Гончаренко