Скликання позачергової сесії

Дата: 18.03.2020 13:29

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  18 березня 2020 року                                                     № 19-ОС

Про скликання позачергової сесії

Новогуйвинської селищної ради

сьомого скликання

Згідно ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 6 Регламенту Новогуйвинської селищної ради та у зв’язку з епідеміологічною ситуацією та запровадженням режиму надзвичайної ситуації в Житомирській області, спричиненою корона вірусом (COVID-19), враховуючи нагальну необхідність прийняття питань місцевого значення, наказую скликати позачергову сесію сьомого скликання Новогуйвинської селищної ради на 18 березня 2020 року о 15.00 год. у залі засідань селищної ради у закритому режимі із наступним порядком денним:

1. Про внесення змін у склад комісії для прийняття фондів військового містечка №84 смт. Озерне .

2. Про затвердження актів прийняття-передачі у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради фондів військового містечка №84 смт. Озерне.

3. Про внесення змін у структуру та штатний розпис виконавчого органу Новогуйвинської селищної ради.

4. Бюджетні питання.

4.1. Про прийняття іншої субвенції.

4.2. Про направлення коштів на фінансову підтримку Новогуйвинському ВЖРЕКП для погашення заборгованості по водопостачанню та водовідведенню.

4.3 Про збільшення статутного фонду Новогуйвинському ВЖРЕКП для виконання робіт за робочим проектом  «Монтаж газових котлів для опалення Новогуйвинського ДНЗ в котельні по вул.Перемоги.14а в смт. Новогуйвинське ».

4.4 Про збільшення статутного фонду Новогуйвинському ВЖРЕКП для виконання робіт за робочим проектом «Реконструкція системи водопостачання житлових будинків в смт. Новогуйвинське Житомирського району»

4.5. Про збільшення статутного фонду КП «Озерне» на придбання матеріалів в т.ч. будівельних для покращення водопостачання та роботи очисних споруд в смт Озерне.

4.6. Про виділення коштів на фінансову підтримку КП «Озерне» на проведення поточного ремонту системи каналізації буд.57 по вул. Авіаційна смт. Озерне Житомирського району.

4.7. Про виділення коштів на фінансову підтримку КП «Озерне» на придбання

матеріалів для ремонту об’єктів водовідведення смт.Озерне та проведення технічного обстеження очисних споруд.

4.8. Про виділення коштів на фінансову підтримку КП «Озерне» на розробку

документів для отримання дозволу на спец користування з нормами ГДС, хімічні аналізи зворотних їх і річкових вод.

4.9. Про виділення коштів на фінансову підтримку КП «Озерне» на придбання

матеріалів (пісок гранітний митий сухий фасований ).

4.10. Про виділення коштів на фінансову підтримку КП «Озерне» для проведення «Пусконалагоджувальних робіт системи теплопостачання котельні №1 комунального підприємства «Озерне»Новогуйвинської селищної ради по вул. Авіаційній,68 в смт.Озерне».

4.11. Про виділення коштів для оплати судового збору.

5. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства "Озерне" Новогуйвинської селищної ради  у новій редакції.

6.Про внесення змін до статутного фонду та затвердження статуту Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства у новій редакції.

7. Про надання іншої субвенції  з бюджету селищної ради до Житомирського районного бюджету для придбання виробів медичного призначення та дезінфікуючих засобів для КНП «ЦПМСД» ЖРР.

Селищний голова                                                    З.Г.Гончаренко