Про запобігання поширенню інфекційних захворювань спричинених коронавірусом COVID-19 на території Новогуйвинської селищної ради

Дата: 16.03.2020 16:09

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 16 березня 2020 р.                                                         № 17-ОС

Про запобігання

поширенню інфекційних захворювань

спричинених коронавірусом COVID-19

на території Новогуйвинської селищної ради

У зв’язку із необхідністю вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території Новогуйвинської селищної ради інфекційних захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, враховуючи Указ Президента України №87/20 від 13.03.2020 року, Постанову Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року, ст.5 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст.30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

НАКАЗУЮ         :

1. Апарату Новогуйвинської селищної ради здійснювати роботу дистанційно із використанням електронно-комунікаційних засобів.

1. Обслуговування апаратом Новогуйвинської селищної ради фізичних осіб, представників юридичних осіб, установ та організацій здійснюється дистанційно із використанням електронно-комунікаційних засобів.

1. Начальникам Новогуйвинського ВЖРЕКП, КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради, БУ №3 Житомирської КЕЧ району, Будинку культури Новогуйвинської селищної ради, Бібліотекам Новогуйвинської селищної ради вжити заходів щодо забезпечення роботи підприємств та установ дистанційно за допомогою електронно-комунікаційних засобів, утримуватися від проведення прийому громадян, уникати накопичуванню людей, скасувати заплановані заходи, відрядження, наради, засідання тощо.

1. Рекомендувати установам і організаціям незалежно від форм власності та підпорядкування на території Новогуйвинської селищної ради перевести роботу на дистанційний режим із застосуванням електронно-комунікаційних засобів, утримуватися від проведення прийому громадян, уникати накопичування людей, скасувати заплановані заходи, відрядження, наради, засідання тощо.
  2. Рекомендувати закладам громадського обслуговування, харчування та торгівлі незалежно від форм власності та підпорядкування на території Новогуйвинської селищної ради (за виключенням торгівлі господарськими товарами, аптек, продуктових магазинів, авто-заправних станцій, відділення банків та поштового зв’язку) тимчасово припинити роботу до скасування обмежувальних заходів.

1. Перевізникам на маршруті №115 забезпечити дезінфекцію салонів автобусів, якими здійснюється перевезення пасажирів.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покладаю за заступників селищного голови Руцьку Л.А. та Паньківа О.Б.

Селищний голова                                                   З. Г. Гончаренко