Про  проведення заходів на території  Новогуйвинської селищної ради, у зв’язку  з епідеміологічною ситуацією, спричиненою  коронавірусом  (COVID -19).

Дата: 14.03.2020 21:46

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від  13 березня  2020 року                                        № 13-ОС

Про  проведення заходів на території

Новогуйвинської селищної ради, у зв’язку

з епідеміологічною ситуацією, спричиненою

коронавірусом  (COVID -19).

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу від 04.03.2020 №2 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації та з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації на території Новогуйвинської селищної ради внаслідок ймовірного поширення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом (COVID-19) та відповідно до Протоколу №2 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської районної державної адміністрації від 12.03.2020року.

НАКАЗУЮ:

1. Враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваності на коронавірус та у зв’язку із зареєстрованим випадком коронавірусу в Житомирській області,  з метою профілактики поширення коронавірусу обмежити проведення будь-яких масових заходів на території Новогуйвинської селищної ради  по 03 квітня 2020р
  2. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.
  3. Перевести в режим телефонних усі нарадчі заходи та засідання (за винятком виключних випадків).
  4. Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти:

4.1 Пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях та громадському транспорті без крайньої потреби;

4.2 Проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян.

4.3 Батькам заборонити своїм дітям перебувати у місцях великих скупчень, не збиратись групами, а лишатись дома та дотримуватись правил гігієни та профілактичних заходів.

5. Обмежити роботу до 22.00 години для закладів ресторанного господарства, сфери послуг крім торгових.

6. Закладам громадського обслуговування розташованим на території Новогуйвинської селищної ради обмежити скупчення людей та при обслуговуванні обов`язково дотримуватися рекомендацій для профілактики захворювання на коронавірус

6. Керівникам Норогуйвинського ВЖРЕКП та КП «Озерне» організувати проведення дезінфекційних та профілактичних заходів в будинках, які вони обслуговують,  адмінприміщеннях та інших своїх будівлях.

7. Керівникам організацій, підприємств та установ приватної та комунальної власності, командирам військових частин рекомендувати дотримуватися стандартних рекомендацій для профілактики захворювання на коронавірус.

8. Рекомендувати жителям, які повертаються з-за кордону обмежити пересування в місцях скупчення людей і громадському транспорті та повідомляти про свій приїзд до селищної ради для прийняття подальших мір безпеки, а саме для проведення обстеження на стан здоров’я.

9. Контроль за виконанням даного розпорядження покладаю на заступників селищного голови  Паньківа О.Б. та Руцьку Л.А.

Селищний голова                                               З.Г.Гончаренко