УВАГА!!! ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Дата: 14.03.2020 21:33

УВАГА!!! ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

У зв’язку з поширенням коронавірусу, усіх жителів Новогуйвинської селищної ради, які повертаються з-за кордону повідомляти про свій приїзд до селищної ради для прийняття подальших мір безпеки, а саме для проведення обстеження на стан здоров’я за телефонами :

48-59-60, 0982746891, 0973520781, 0674101393.

ДОРОГІ ДІТИ!!!

Пам’ятайте про необхідність перебування в дома. Не збиратись групами, не їхати до міста на розваги, якомога менше контактувати та користуватись громадським транспортом. Тільки за невідкладної необхідності вирушати у торгові центри та супермаркети. Дотримуйтесь правил гігієни та профілактичних заходів. Уникайте скупчення людей та громадського транспорту!!! Бережіть себе та своїх рідних!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

У зв’язку з поширенням коронавірусу

повідомляємо та попереджуємо, що діти не мають знаходитись та перебувати у місцях великих скупчень, не збиратись групами, а лишатись дома та дотримуватись правил гігієни та профілактичних заходів. Пам’ятайте що карантин – це  не канікули!!! Здоров’я ваших дітей  залежить від вас!!!