Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про ініціювання об’єднання територіальних громад у Новогуйвинську об’єднану територіальну громаду з центром у смт. Новогуйвинське

Дата: 03.03.2020 14:13

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  24 лютого 2020 року                                                               № 11-ОС

Про ініціювання об’єднання територіальних громад

у Новогуйвинську об’єднану територіальну громаду

з центром у смт. Новогуйвинське

Відповідно до частин 1, 2 статті 5 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

НАКАЗУЮ:

1. Ініціюю добровільне об’єднання територіальних громад смт. Новогуйвинське, смт. Озерне та смт. Гуйва Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, сіл Вертокиївка, Городище, Іванківці, Вертокиївської сільської ради Житомирського району Житомирської області; сіл Сінгури, Двірець, Волиця, Вишневе, Пряжів, Сінгурівської сільської ради  Житомирського району Житомирської області, сіл Рудня-Городище, Гай, Роздольне, Соснівка Руднє-Городищенської сільської ради  Житомирського району Житомирської області, сіл Головенка, Залізня Головенківської сільської ради Житомирського району Житомирської області,сіл Озерянка, Павленківка, Ружки Озерянківської сільської ради Житомирського району Житомирської області, сіл Троянів, Ставецьке Троянівської сільської ради Житомирського району Житомирської області та сіл Глибочок, Крути Глибочанської сільської ради Житомирського району Житомирської області у Новогуйвинську об’єднану територіальну громаду з центром у селищі Новогуйвинське.
  2. Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження.
  3. Включити до порядку денного наступної (по завершенні громадських обговорень) сесії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області питання про добровільне об’єднання територіальних громад смт. Новогуйвинське, смт Озерне та смт. Гуйва Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, сіл Вертокиївка, Городище, Іванківці Вертокиївської сільської ради Житомирського району Житомирської області, сіл Сінгури, Двірець, Волиця, Вишневе, Пряжів, Сінгурівської сільської ради Житомирського району Житомирської області, сіл Рудня-Городище, Гай, Роздольне, Соснівка Руднє-Городищенської сільської ради Житомирського району Житомирської області, сіл Головенка, Залізня Головенківської сільської ради Житомирського району Житомирської області, сіл Озерянка, Павленківка, Ружки  Озерянківської сільської ради Житомирського району Житомирської області, сіл Троянів, Ставецьке Троянівської сільської ради Житомирського району Житомирської області та сіл Глибочок, Крути Глибочанської сільської ради Житомирського району Житомирської області  у Новогуйвинську об’єднану територіальну громаду з центром у селищі Новогуйвинське.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                          З.Г. Гончаренко