Скликання 51-ї сесії

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від  20 січня 2020 року                                               № 8-ОС

Про скликання  51-ї  сесії 7-го скликання

Згідно  п.5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» наказую скликати 51-шу сесію сьомого скликання Новогуйвинської селищної ради на 30 січня 2020 року об 15.00 год. в залі засідань селищної ради, з порядком денним:

1. Про розгляд  та затвердження «Програми соціально-економічного розвитку та благоустрою населених пунктів Новогуйвинської селищної ради на 2020р.»

2. Про розгляд  та затвердження «Програми «Інші видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення населення Новогуйвинської селищної ради на 2020 рік»

3. Про затвердження «Програми  поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2020-2021 р.»

4. Про розгляд  та затвердження програми  здійснення заходів, що не могли бути передбачені під час складання бюджету по КТКВК 0180 «Інша діяльність у сфері державного управління» на 2020 рік

5. Про затвердження «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради на 2020 рік»

6. Про внесення змін в «Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування».

7. Про затвердження «Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Новогуйвинської селищної ради на 2020-2022роки»

8. Про внесення змін в «Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах та інших доріг, які знаходяться на території Новогуйвинської селищної ради на 2019-2021 роки»

9. Про встановлення орендної плати у розмірі 1 грн. на рік

10. Про затвердження заходів економічної діяльності на 2020р.

11. Про звернення до Житомирської міської ради

12. Бюджетні питання

13. Про зменшення статутного фонду, внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства "Озерне" Новогуйвинської селищної ради  у новій редакції.

14. Земельні питання

15. Про звітування голів постійних депутатських комісій

Селищний голова                                                    З.Г.Гончаренко