Скликання 49-ої сесії

Дата: 26.11.2019 15:16

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  22 листопада 2019 року                                                 № 45-ОС

Про скликання  49-ї  сесії 7-го скликання

Згідно  п.5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» наказую скликати 49-ту сесію сьомого скликання Новогуйвинської селищної ради на 03 грудня 2019 року об 15.00 год. в залі засідань селищної ради, з порядком денним:

1. Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у Озерненському ЦРД «Сонячний теремок» та Новогуйвинському ДНЗ «Дзвіночок»  на І півріччя 2020 р.

2. Про план роботи пленарних засідань Новогуйвинської селищної ради на перше півріччя 2020 р.

3. Про внесення змін до програми здійснення заходів, що не могли бути передбачені під час складання бюджету по КТКВК 0180 «Інша діяльність у сфері  державного управління» на 2019 рік затвердженої рішенням №892 від 30.01.2019 року  41-ої сесії селищної ради сьомого скликання.

4.Про списання з балансу багатоквартирних будинків у смт. Гуйва, смт. Новогуйвинське та смт. Озерне.

5. Про внесення змін у склад Тендерного комітету Новогуйвинської селищної ради.

6.Бюджетні питання.

7. Земельні питання.

8. Про надання згоди ТОВ «Промагростар» на проведення реконструкції приміщень по вул. Авіаційній, 64-Б у смт. Озерне.

Селищний голова                                                    З.Г.Гончаренко