Щодо застосування будинкового обліку споживання води

Дата: 19.08.2019 17:05

Шановні  мешканці

Повідомляємо Вас, що показники   загальнобудинкових  лічильників  води  на 40-45%   перевищують   суму  показників   квартирних  лічильників та  розрахункових   нормативних   обсягів  води квартир без лічильників конкретного  будинку.  Крім  вказаного, борг  мешканців   селища   за  воду  складає   більше   половини  мільйона  гривень.

У  зв´язку   з зазначеним, кошти   для  100%  розрахунку з КП «Житомирводоканал» Житомирської міськох ради відсутні, що  може    привести  до відключення  води  селища.

Причинами   різниці  в  показниках  можуть  бути:

1.Фактична  кількість   осіб, що  користується   водою в квартирі перевищує   кількість  зареєстрованих   в даній  квартирі (в  квартирах без лічильників).

2.Передані  показники  лічильника   менші  від фактичних.

3.Втручання  в роботу  квартирного  лічильника.

4.Несвоєчасна  повірка  лічильника.

5.Підтікання  води  в  будинкових   водопровідних  мережах.

Для  приведення  у  відповідність   індивідуальних   показників  та  показників загальнобудинкових  лічильників необхідно:

1.Встановлення  індивідуальних  лічильників  води  в  квартирах,  в  яких  вони  відсутні.

2.Добросовісна  експлуатація  квартирного  лічильника та  своєчасна передача   фактичних  даних.

3.Невтручання  в  роботу  лічильника  та  своєчасна (1 раз  на  4 роки) його  повірка.(ДП «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації, адреса – м. Житомир, вул. Новосінна, 24).

4.Повідомлення  чергового   про  аварійні  ситуації  в загальнобудинковій  водогінній  мережі (тел.48-54-26).

Виконання  перерахованих  заходів дозволить   привести   у відповідність   показники  загальнобудинкового    та  індивідуальних  лічильників  води, а  рівень  оплати  за  воду   довести  до   стовідсоткового та  попередити   відключення   селища   від  водопостачання.

З метою  попередження   відключення   селища   від  водопостачання вимушені виставити  рахунки за  воду по загальнобудинковому  лічильнику    води  з 20.10.2019 року.

Щодо  боржників вимушені   вчинити   примусові, але  ефективні  заходи  впливу.

Адміністрація Новогуйвинського ВЖРЕКП