Скликання 44-ї сесії

Дата: 05.06.2019 14:58

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  31 травня 2019 року                                                      № 28-ОС

Про скликання  44-ї  сесії 7-го скликання

Згідно  п.5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» наказую скликати позачергову 44-ту сесію сьомого скликання Новогуйвинської селищної ради на 11 червня 2019 року об 15.00 год. в залі засідань селищної ради, з порядком денним:

1. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Новогуйвинської селищної ради

2. Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

4. Про затвердження розпорядження секретаря ради №24-А від 06.05.2019р. «Про відзначення Дня Пам’яті  та примирення і 74-ї річниці Дня Перемого над нацизмом у Другій світовій війні на території селищної ради».

5. Про затвердження розпорядження секретаря ради №25-А від 07.05.2019р. «Про затвердження зведених кошторисних розрахунків»

6. Про затвердження розпорядження селищного голови № 27-ОС «Про направлення фінансової підтримки Новогуйвинському ВЖРЕКП» від 30.05.2019р.

7. Про внесення змін до статуту Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради та затвердження у новій редакції.

8.Бюджетні питання.

9. Земельні питання.

10. Про результати розгляду депутатського запиту депутата Дорожинського О.А.

11. Про результати  розгляду депутатського запиту депутата Дорожинського О.А.

12. Про результати розгляду депутатського запиту депутата Остапчука П.І.

13. Про розгляд депутатського запиту депутата Железнікової Н.Р.

Селищний голова                                                    З.Г.Гончаренко

Доповнено 11.06.2019

.Бюджетні питання.

1. Про прийняття іншої субвенції.

2. Про прийняття іншої субвенції для підтримки осіб з особливими освітніми потребами.

3. Про направлення коштів із селищного бюджету на оплату робіт з видалення зелених насаджень - 65тис.грн.

4. Про визначення виконавця робіт по виконанню робіт із землеустрою по інвентаризації земель.

5. Про визначення виконавця робіт по розробці містобудівної документації – 52290грн.

6. Про визначення виконавця робіт по виконанню поточного ремонту вулиць Миру, Перемоги смт Новогуйвинське Житомирського району – 199700грн.

7. Про визначення виконавця робіт по виконанню поточного ремонту вулиці

Приозерна  смт Новогуйвинське Житомирського району -199700грн.

8. Про визначення виконавця робіт по виконанню поточного ремонту вулиці Авіаційної від буд.1 до буд.3 смт Озерне Житомирського району -199950грн.

9. Про визначення виконавця робіт по виконанню поточного ремонту вулиці Авіаційної  від будівлі № 329  до кінцевої зупинки 115 маршруту смт Озерне Житомирського району -199500грн.

10. Про визначення виконавця робіт по виконанню поточного ремонту вулиці

Бердичівська біля буд.2 в  смт Гуйва Житомирського району – 172500грн.

11. Про затвердження експертного звіту за робочим проектом «Капітальний ремонт приміщення будинку культури в смт Новогуйвинське ( коригування)»

12. Про уточнення селищного бюджету -

13. Про визначення виконавця робіт по влаштуванню системи вентиляції приміщень харчоблока та пральні Озерненського ЦРД «Сонячний теремок» -84134грн.

14. Про надання згоди ФОП Комарницький В.М. на здійснення поліпшень у орендованому приміщенні по вул. Авіаційній, 11.

15. Про внесення змін до програми здійснення заходів, що не могли бути передбачені під час складання бюджету по КТКВК 0180 «Інша діяльність у сфері  державного управління» на 2019 рік затвердженої рішенням №892 від 30.01.2019 року41-ої сесії селищної ради сьомого скликання.

16. Про визначення виконавця робіт по облаштуванню (благоустрою) меморіалу військовослужбовцям, які загинули в АТО в  смт Озерне Житомирського району, Житомирської області - 119628грн.

17. Про визначення виконавця робіт по проведенню технічної інвентаризації об’єктів – 25921грн.

18. Про розгляд заяв  щодо надання матеріальної допомоги з бюджету селищної ради

19.Про преміювання селищного голови та заступників селищного голови.

20. Про преміювання секретаря селищної ради на період відсутності селищного голови у 2019 році.