Шановні споживачі смт.Новогуйвинське!

Дата: 06.03.2019 09:49

Шановні споживачі смт.Новогуйвинське!

Доводимо до Вашого відома, що Новогуйвинським ВЖЕРКП здійснено коригування тарифу на водопостачання та водовідведення у зв’язку з:

1.        Підвищенням ціни на водопостачання та водовідведення з 01.03. 2019р.  року на 5%;

Таким чином, з урахуванням проведеного коригування, тариф Новогуйвинського ВЖРЕКП на водопостачання та водовідведення  після проведення процедури затвердження становитиме:

1).        Для населення водопостачання – 15,47 грн. з ПДВ за 1м³ (планується підвищення на 5%) , водовідведення – 14,29 грн. з ПДВ за 1м³ (планується підвищення на 8% );

2).        Для бюджетних та інших організацій  водопостачання – 15,71 грн. з ПДВ  за 1м³ (планується підвищення на 5%), водовідведення – 14,12 грн. з ПДВ за 1м³ (планується підвищення на 5%);

Зауваження щодо підвищення планового тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення приймаються на адресу Новогуйвинського ВЖРЕКП (12441, смт. Новогуйвинське, вул. 9-ої П’ятирічки,15), а також за електронною поштою 466319@ukr.net до 12 березня 2019 року.

З повагою,

Адміністрація Новогуйвинського ВЖРЕКП