Заступники селищного голови

Паньків Олег Богданович

Народився - 22 червня 1966 року

Освіта повна вища:

Харківське вище військове авіаційне училище льотчиків м. Харків, 1987 р.

• 04.2006р. - 11.2010 р. – Депутат Новогуйвинської селищної ради
  • 11.2013р. - 12.2015р. – Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Новогуйвинської селищної ради
  • 05.2016р. по теперішній час – Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Новогуйвинської селищної ради
Прийом громадян - щосереди з 09 год 00 хв до 13 год 00 хв

Стах Василь Миколайович

Народився – 26 серпня 1970 року

Освіта повна вища:

- у 1997 році закінчив  Прикарпатський університет ім. В.Стефаника,            де отримав кваліфікацію спеціаліста історик, викладач, м. Івано-Франківськ;

- у 2002 році закінчив Українську Академію державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістр державного управління, м.Київ.

Працював: молодшим науковим співробітником центру політології і соціології Науково дослідницького центру політології і соціології, м.  Івано-Франківськ; головним спеціалістом інформаційно - аналітичного відділу секретаріату Житомирської облдержадміністрації; помічником заступника голови Житомирської облдержадміністрації; помічником керівника апарату Житомирської облдержадміністрації; помічник заступника, керівника апарату Житомирської облдержадміністрації; начальником відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю апарату Житомирської облдержадміністрації; заступник голови Житомирської районної ради.

Депутат Житомирської обласної ради  6 скликання (2012 – 2015рр.)

Депутат Житомирської районної ради  7 скликання (2015- 2020 рр.)

Депутат Житомирської районної ради 8 скликання (з 2020 року)

Прийом громадян - щочетверга з 09 год 00 хв до 13 год 00 хв