Новогуйвинська селищна рада
Житомирський район, Житомирська область

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Від 19 жовтня 2018 року № 85-ОС Про скликання 38-ї сесії 7-го скликання

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  19 жовтня 2018 року                                                    № 85-ОС

Про скликання  38-ї  сесії 7-го скликання

Згідно  п.5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» наказую скликати  38-му сесію сьомого скликання Новогуйвинської селищної ради на 30 жовтня 2018 року об 15.00 год. в залі засідань селищної ради, з порядком денним:

1.  Про внесення змін в рішення 37-ї сесії селищної ради від 25.09.2018 року № 791 «Про прийняття житлового фонду військового містечка №84 смт. Озерне у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради».

2.    Бюджетні питання.

3.    Земельні питання.

4.  Про розгляд проекту рішення Остапчука П.І.  «Про впорядкування реєстрації проектів рішень та внесення змін до регламенту Новогуйвинської селищної ради.»

5.  Про розгляд проекту рішення Остапчука П.І.    «Про звільнення земельної ділянки від самовільно встановленої споруди.»

Селищний голова                                                    З.Г.Гончаренко