Новогуйвинська селищна рада
Житомирський район, Житомирська область

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Від 09 листопада 2018 року № 92-ОС Про проведення засідання виконавчого комітету

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  09 листопада 2018 року                                                 № 92-ОС

Про проведення засідання виконавчого комітету

Згідно ст.53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” скликати засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради № 11 на 20 листопада 2018 року о 15.00 в залі засідань селищної ради, з порядком денним:

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.   Про виконання розпорядження голови Житомирської райдержадміністрації  №610 від 06.11.2018 року «Про організацію оповіщення та призову громадян на строкову військову службу у Збройні Сили України у жовтні – грудні 2018 року.»

2. Про організацію виконання розпорядження голови Житомирської райдержадміністрації №585 від 29.10.2018 року «Про заходи по забезпеченню приписки до призовної дільниці Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату громадян 2002 р.н.

3. Про затвердження норми витрат теплової енергії для потреб опалення споживачів 1- групи  по Новогуйвинському ВЖРЕКП на опалювальний сезон 2018-2019 р.р.

4. Про затвердження скоригованих тарифів на послуги з теплопостачання для споживачів I, ІІ та ІІІ групи смт Новогуйвинське.

5. Про затвердження тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та

прибудинкової території в смт Гуйва та смт Новогуйвинське .

6. Про розгляд листа КП «Озерне» щодо затвердження переліку робіт та періодичності їх виконання прибирання прибудинкової території та площі прибудинкової території.

7. Про затвердження тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в смт Озерне.

8. Про погодження тарифів на послуги з теплопостачання для споживачів І-ї, ІІ –ї та ІІІ-ї груп смт Озерне.

9. Про виконання розпорядження голови Житомирської районної державної адміністрації № 538 від 08.10.2018р. «Про роботу з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування та дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах»

10. Про розгляд заяв.

11. Про переведення дачного (садового) будинку в житловий будинок.

12. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна.

13. Про закріплення житлової площі за неповнолітньою ________, неповнолітньою _________ та малолітнім ________.

14. Про закріплення житлової площі за малолітнім __________.

Селищний голова                                           З.Г.Гончаренко