Новогуйвинська селищна рада
Житомирський район, Житомирська область

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Від 08 січня 2019 року № 6 -ОС Про проведення засідання виконавчого комітету

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від  08 січня 2019 року                                               № 6 -ОС

Про проведення засідання виконавчого комітету

Згідно ст.53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” скликати засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради № 1 на 17 січня 2019 року о 15.00 в залі засідань селищної ради, з порядком денним:

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про розгляд проекту програми соціально -економічного розвитку населених

пунктів Новогуйвинської селищної ради на 2019 р.

2. Про графік прийому громадян.

3. Про уточнення квартирної черги.

4. Про погодження номенклатури справ на 2019 р.

5. Про призначення особи, відповідальної за ведення військового обліку та призначення особи, яка буде виконувати ці обов’язки в період відпустки або хвороби основної особи.

6. Про закріплення відповідальних по догляду за пам’ятками культури та Братською могилою.

7. Про визначення переліку об’єктів та видів громадських робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення.

8. Про визначення переліку об’єктів та видів громадських робіт, на яких засуджені будуть відбувати призначене покарання.

9. Про затвердження переліку об'єктів та видів робіт для залучення осіб, до яких застосоване адміністративне стягнення у вигляді суспільно - корисних громадських робіт на території Новогуйвинської селищної ради.

10. Про виконання комплексної Програми профілактики злочинності по

Новогуйвинській селищній раді на 2016-2020 роки.

11. Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у Озерненському ЦРД «Сонячний теремок» та Новогуйвинському ДНЗ «Дзвіночок»  на 2019 рік

12. Про встановлення ліміту каси Новогуйвинської селищної ради на 2019р.

13. Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в смт Гуйва та смт Новогуйвинське .

14. Про встановлення  скоригованих тарифів на водопостачання та водовідведення надані Будинкоуправлінням №3  для 1-ї, 2-ї та 3-ї груп споживачів в смт Озерне.

15. Про встановлення тарифу ТзОВ «Крігер Енергія» на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням нетрадиційних джерел енергії.

Селищний голова                                           З.Г.Гончаренко